- Jess***Jones
- 2026/04/17
FW-31-04-L-D-425-065 Specyfikacje techniczne
Samtec Inc. - FW-31-04-L-D-425-065 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samtec Inc. - FW-31-04-L-D-425-065
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samtec, Inc. |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | Flex Stack, FW |
| Rozstaw rzędów | 0.050" (1.27mm) |
| Smoła | 0.050" (1.27mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba rzędów | 2 |
| Liczba biegunów | 62 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Tail | 0.090" (2.286mm) |
| Długość - Wysokość stosu | 0.425" (10.800mm) |
| Długość - post (Gody) | 0.065" (1.651mm) |
| Długość - ogólny pin | 0.580" (14.732mm) |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Gold |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | FW-31-04 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. FW-31-04-L-D-425-065.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | FW-31-04-L-D-250-065 | FW-31-04-L-D-425-075 | FW-31-04-L-D-350-065 | FW-31-04-L-D-250-075 |
| Producent | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Długość - ogólny pin | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Seria | - | - | - | - |
| Długość - Tail | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Długość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Długość - Wysokość stosu | - | - | - | - |
| Rozstaw rzędów | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych FW-31-04-L-D-425-065 PDF i dokumentację Samtec Inc. dla FW-31-04-L-D-425-065 - Samtec Inc..
FW-31-04-L-D-350-100Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-400-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-250-300Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-400-090Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-200-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-250-100Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-460-210Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-350-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-350-065Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-460-210-ASamtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-05-F-D-400-065Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-250-065Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-425-100Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-425-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-320-150Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-05-F-D-400-120Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK SMD
FW-31-04-L-D-250-075Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/H
FW-31-04-L-D-200-100Samtec Inc.CONN HDR 62POS 0.05 STACK T/HTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.