- Jess***Jones
- 2026/04/17
DW-09-13-T-S-750 Specyfikacje techniczne
Samtec Inc. - DW-09-13-T-S-750 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Samtec Inc. - DW-09-13-T-S-750
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Samtec, Inc. |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | Flex Stack, DW |
| Rozstaw rzędów | - |
| Smoła | 0.100' (2.54mm) |
| Pakiet | Bulk |
| Liczba rzędów | 1 |
| Liczba biegunów | 9 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Długość - Tail | 0.110' (2.794mm) |
| Długość - Wysokość stosu | 0.750' (19.050mm) |
| Długość - post (Gody) | 0.370' (9.400mm) |
| Długość - ogólny pin | 1.230' (31.242mm) |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | Tin |
| Kolor | Black |
| Podstawowy numer produktu | DW-09-13 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Samtec Inc. DW-09-13-T-S-750.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | DW-09-13-T-S-1070 | DW-09-13-T-T-450 | DW-09-13-T-S-890 | DW-09-13-T-S-800 |
| Producent | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Liczba rzędów | - | - | - | - |
| Długość - ogólny pin | - | - | - | - |
| Długość - Wysokość stosu | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - post (Gody) | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Długość - Tail | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozstaw rzędów | - | - | - | - |
| Długość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Kontakt Wykończenie Grubość - post (Gody) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych DW-09-13-T-S-750 PDF i dokumentację Samtec Inc. dla DW-09-13-T-S-750 - Samtec Inc..
DW-09-13-T-S-987Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-S-1070Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-Q-200Samtec Inc.CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-T-200Samtec Inc.CONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-S-800Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-D-900Samtec Inc.CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-D-906-LLSamtec Inc.CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-D-866Samtec Inc.CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-T-400Samtec Inc.CONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-S-890Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-T-450Samtec Inc.CONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-D-945Samtec Inc.CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-D-940Samtec Inc.CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-S-1010Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-S-984Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-S-888Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-D-906Samtec Inc.CONN HDR 18POS 0.1 STACK T/H TIN
DW-09-13-T-S-866Samtec Inc.CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TINTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.