- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $9.733 | $9.73 |
| 200+ | $3.767 | $753.40 |
| 500+ | $3.634 | $1,817.00 |
| 1000+ | $3.57 | $3,570.00 |
SN74HC298N Specyfikacje techniczne
Rochester Electronics, LLC - SN74HC298N Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Rochester Electronics, LLC - SN74HC298N
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Rochester Electronics |
| Źródło napięcia zasilania | Single Supply |
| Napięcie - Dostawa | 2V ~ 6V |
| Rodzaj | Multiplexer |
| Seria | 74HC |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| niezależne obwody | 1 |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 5.2mA |
| Obwód | 4 x 2:1 |
| Podstawowy numer produktu | 74HC298 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Rochester Electronics, LLC SN74HC298N.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SN74HC298N | SN74HC27DT | SN74HC27NSR | SN74HC27DRE4 |
| Producent | Rochester Electronics, LLC | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| niezależne obwody | 1 | - | - | - |
| Rodzaj | Multiplexer | - | - | - |
| Pakiet | Bulk | Tape & Reel (TR) | - | - |
| Napięcie - Dostawa | 2V ~ 6V | 2V ~ 6V | - | 2 V ~ 6 V |
| Źródło napięcia zasilania | Single Supply | - | - | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C | -40°C ~ 85°C | - | -40°C ~ 85°C |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 5.2mA | 5.2mA, 5.2mA | - | 5.2mA, 5.2mA |
| Podstawowy numer produktu | 74HC298 | 74HC27 | - | - |
| Obwód | 4 x 2:1 | - | - | - |
| Seria | 74HC | 74HC | - | 74HC |
SN74HC27NSRTexas Instruments
SN74HC30NSTexas Instruments
SN74HC283NTexas Instruments
SN74HC27PWRTexas Instruments
SN74HC32Texas Instruments
SN74HC30NTexas Instruments
SN74HC280BNTexas Instruments
SN74HC27DRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC GATE NOR 3CH 3-INP 14SOIC
SN74HC32ANSTexas InstrumentsPROTOTYPETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.