- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $157.056 | $157.06 |
| 200+ | $62.667 | $12,533.40 |
| 500+ | $60.573 | $30,286.50 |
| 1000+ | $59.539 | $59,539.00 |
96L02DM/B Specyfikacje techniczne
Rochester Electronics, LLC - 96L02DM/B Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Rochester Electronics, LLC - 96L02DM/B
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Rochester Electronics |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-CDIP |
| Seria | - |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | No |
| Opóźnienie propagacji | 80 ns |
| Package / Case | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Logic Type | Monostable |
| niezależne obwody | 2 |
| High Output, Niska - Bieżąca | 4.8mA, 360µA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Vendor Undefined |
| Osiągnąć status | REACH Affected |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Rochester Electronics, LLC 96L02DM/B.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 96LS02DM | 96LS02FMQB | 96L02DC | 96LS02PC |
| Producent | National Semiconductor | National Semiconductor | National Semiconductor | National Semiconductor |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Opóźnienie propagacji | - | - | - | - |
| niezależne obwody | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | - | - | - | - |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| High Output, Niska - Bieżąca | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
96LC46BIMicrel / Microchip Technology
96L02DMAMD
96L02FM/BRochester Electronics, LLCONESHOT
96LC56B-I/SNMIC
96LS02DMQBNS
96L02DMQBNSCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.