- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
TS3000B3A.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices 19/Feb/2013.pdfProjekt/specyfikacja PCN
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfTS3000B3ANCG Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - TS3000B3ANCG Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - TS3000B3ANCG
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 3.6V |
| Stan testu | -20°C ~ 125°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-VFQFPN (2x3) |
| Seria | - |
| Typ czujnika | Digital, Local |
| Czujnik temperatury - zdalny | - |
| Temperatura czujnika - lokalne | -20°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rozkład | 11 b |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tube |
| Typ wyjścia | I²C/SMBus |
| temperatura robocza | -20°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| cechy | Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Selectable Hysteresis, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Dokładność - najwyższa (najniższa) | ±1°C |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc TS3000B3ANCG.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TS3000B3ANCG8 | TS3000GB2A1NCG | TS3000B3ANRG | TS3000GB0A0NCG8 |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Czujnik temperatury - zdalny | - | - | - | - |
| Stan testu | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dokładność - najwyższa (najniższa) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatura czujnika - lokalne | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Typ czujnika | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rozkład | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych TS3000B3ANCG PDF i dokumentację Renesas Electronics America Inc dla TS3000B3ANCG - Renesas Electronics America Inc.
TS3000GB0A0NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS3000B3ANRGRenesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS3000B3ANRG8Renesas Electronics America IncSENSOR DIGITAL -20C-125C 8VFQFPN
TS3000GB0B1NCGRenesas Electronics America IncIC
TS3000GB0B1NCG8Renesas Electronics America IncIC
TS30011-M000QFNRSemtech CorporationIC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 16QFNTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.