- Jess***Jones
- 2026/04/17
Opakowanie PCN
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.049 | $1.05 |
R5F101GEAFB#50 Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - R5F101GEAFB#50 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - R5F101GEAFB#50
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 1.6V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-LFQFP (7x7) |
| Prędkość | 32MHz |
| Seria | RL78/G13 |
| Wielkość pamięci RAM | 4K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 64KB (64K x 8) |
| Peryferia | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 34 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Konwertery danych | A/D 10x8/10b |
| rdzeń Rozmiar | 16-Bit |
| Core Processor | RL78 |
| Łączność | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Podstawowy numer produktu | R5F101 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc R5F101GEAFB#50.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | R5F101GEAFB#X0 | R5F101GEDFB#50 | R5F101GEAFB#10 | R5F101GEAFB#V0 |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Prędkość | - | - | - | - |
| Typ pamięci programu | - | - | - | - |
| Typ oscylatora | - | - | - | - |
| Konwertery danych | - | - | - | - |
| rdzeń Rozmiar | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Core Processor | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Peryferia | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci programu | - | - | - | - |
| Łączność | - | - | - | - |
| Liczba I / O | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar EEPROM | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wielkość pamięci RAM | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Pobierz arkusze danych R5F101GEAFB#50 PDF i dokumentację Renesas Electronics America Inc dla R5F101GEAFB#50 - Renesas Electronics America Inc.
R5F101GEAFB#30Renesas
R5F101GEAFBRenesas Electronics Corporation
R5F101GEANA#00Renesas Electronics America IncIC MCU 16BIT 64KB FLASH 48HWQFN
R5F101GEAFB V05PRenesas Electronics CorporationTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.