- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Opakowanie PCN
2.73KHz.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $83.10 | $83.10 |
ISL8225MEVAL3Z Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Napięcie - Wyjście | 0.6V ~ 6V |
| Napięcie - Wejście | 4.5V ~ 20V |
| Wykorzystywane IC / Part | ISL8225M |
| dostarczane treści | Board(s) |
| Seria | - |
| regulator topologii | Buck |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Bulk |
| Wyjścia i typ | 1, Non-Isolated |
| Główny cel | DC/DC, Step Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | - |
| Obecny - Wyjście | 30A |
| Rodzaj Board | Fully Populated |
| Podstawowy numer produktu | ISL8225 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8473.30.1180 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc ISL8225MEVAL3Z.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ISL8225MEVAL2Z | ISL8225MEVAL4Z | ISL8240MEVAL3Z | ISL8240MEVAL4Z |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj Board | - | - | - | - |
| Główny cel | - | - | - | - |
| regulator topologii | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Przełączanie | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - Wyjście | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Wykorzystywane IC / Part | - | - | - | - |
| dostarczane treści | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wyjścia i typ | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ISL8225MEVAL3Z PDF i dokumentację Renesas Electronics America Inc dla ISL8225MEVAL3Z - Renesas Electronics America Inc.
ISL8215MIRZ-T7Renesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 12V
ISL8216MIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL8216MEVAL1ZRenesas Electronics America IncBOARD EVAL FOR ISL8216M
ISL8215MIRZ-TRenesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 0.6-12V
ISL8240MEVAL4ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULE
ISL8240MEVAL3ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.