- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
ICS671-03.pdfProjekt/specyfikacja PCN
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices 13/May/2009.pdfICS671M-03IT Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - ICS671M-03IT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - ICS671M-03IT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 3.6V |
| Rodzaj | Fanout Buffer (Distribution), Zero Delay Buffer |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:8 |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Wydajność | CMOS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wkład | Clock |
| Częstotliwość - Max | 133MHz |
| Przegroda / Mnożnik | No/No |
| Różnica - Wejście: Wyjście | No/No |
| Podstawowy numer produktu | ICS671 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc ICS671M-03IT.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ICS671M-03ILFT | ICS671M-03ILF | ICS671M-03I | ICS672M-02IT |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Różnica - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Wkład | - | - | - | - |
| Liczba obwodów | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ratio - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Przegroda / Mnożnik | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| PLL | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Max | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ICS671M-03IT PDF i dokumentację Renesas Electronics America Inc dla ICS671M-03IT - Renesas Electronics America Inc.
ICS672M-02LFICS
ICS671GI-16LFTICS
ICS671AGI-28LFTICS
ICS671M-01LFICSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.