- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HAT1089C-EL-E Specyfikacje techniczne
Renesas - HAT1089C-EL-E Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas - HAT1089C-EL-E
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.4V @ 1mA |
| Vgs (maks.) | ±12V |
| Technologia | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 6-CMFPAK |
| Seria | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | 103mOhm @ 1A, 4.5V |
| Strata mocy (max) | 850mW (Ta) |
| Package / Case | 6-SMD, Flat Leads |
| Pakiet | Bulk |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 150°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | 365 pF @ 10 V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | 4.5 nC @ 4.5 V |
| Rodzaj FET | P-Channel |
| Cecha FET | - |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | 2.5V, 4.5V |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | 20 V |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | 2A (Ta) |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas HAT1089C-EL-E.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HAT1091C-EL-E | HAT1091C0S-EL-E | HAT1093C-EL-E | HAT1096C-EL-E |
| Producent | Renesas | Renesas | Renesas | Renesas |
| Vgs (maks.) | - | - | - | - |
| Spust do źródła napięcia (Vdss) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Strata mocy (max) | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Cecha FET | - | - | - | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs | - | - | - | - |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj FET | - | - | - | - |
HAT1081RRenesas Electronics Corporation
HAT1072H-ERenesas Electronics Corporation
HAT1072HWS-ERenesas Electronics America IncMICROCONTROLLER
HAT1093CWS-ERenesas Electronics America IncIC MCU 16BIT
HAT1081R-EL-ERenesas Electronics Corporation
HAT1069C-EL-ERenesas Electronics America IncMOSFET P-CH 12V 4A 6CMFPAK
HAT1095C-EL-ERenesas Electronics America Inc2A, 12V, P-CHANNEL MOSFET
HAT1072H-EL-ERenesas Electronics America IncMOSFET P-CH 30V 40A LFPAK
HAT1096C-EL-ERenesasHAT1096C - P-CHANNEL POWER MOSFE
HAT1091C-EL-ERenesasHAT1091C-EL-E - SILICON P CHANNE
HAT1069C0S-EL-ERenesasHAT1069C0S - P-CHANNEL POWER MOS
HAT1097RJ-E1-ERenesas Electronics Corporation
HAT1093C-EL-ERenesasHAT1093C - P-CHANNEL POWER MOSFE
HAT1089CRenesas Electronics Corporation
HAT1091C0S-EL-ERenesasHAT1091C0S - P-CHANNEL POWER MOS
HAT1097R-EL-ERenesas Electronics Corporation
HAT1090C-EL-ERenesas Electronics America IncMICROCONTROLLER
HAT1072H-ELRenesas Electronics CorporationTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.