- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
IDT Suffixes.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices 21/Nov/2014.pdfProjekt/specyfikacja PCN
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdf72605L50J8 Specyfikacje techniczne
Renesas Electronics America Inc - 72605L50J8 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Renesas Electronics America Inc - 72605L50J8
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Renesas Electronics Corporation |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 68-PLCC (24.21x24.21) |
| Seria | 7200 |
| retransmisji Capability | No |
| Programowalne Flagi Pomoc | Yes |
| Package / Case | 68-LCC (J-Lead) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rozmiar pamięci | 9K (256 x 18 x 2) |
| Funkcjonować | Synchronous |
| Pomoc FWFT | No |
| Rodzaj Expansion | Width |
| Szybkość przesyłania danych | 20MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 230mA |
| Autobus Directional | Bi-Directional |
| Podstawowy numer produktu | 72605 |
| Czas dostępu | 25ns |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Renesas Electronics America Inc 72605L50J8.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 72605L25J8 | 72605L50PF8 | 72605L35J8 | 72605L50J |
| Producent | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Czas dostępu | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Programowalne Flagi Pomoc | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Pomoc FWFT | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| retransmisji Capability | - | - | - | - |
| Szybkość przesyłania danych | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj Expansion | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Autobus Directional | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych 72605L50J8 PDF i dokumentację Renesas Electronics America Inc dla 72605L50J8 - Renesas Electronics America Inc.
7260SDWGIntel
7260ZBKFEBB3Avago Technologies (Broadcom)
72605L25JRenesas Electronics America IncIC FIFO BI SYNC 256X18 68-PLCC
72605L35JRenesas Electronics America IncIC FIFO BI SYNC 256X18 68-PLCC
72605L25J8Renesas Electronics America IncIC FIFO BI SYNC 256X18 68-PLCC
72605L35J8Renesas Electronics America IncIC FIFO BI SYNC 256X18 68-PLCC
7260UBKFEBB1-A0TBroadcom Limited7K DMIPS ARM DUAL HEVC VP9P60
7260UBKFEBB1Avago Technologies (Broadcom)
7260UPKFEBB3-A0TBroadcom Limited7K DMIPS ARM DUAL HEVC VP9P60
7260SDWIntel
726061Honeywell Sensing and Productivity SolutionsVRS SPEED SENSOR
72605L50JRenesas Electronics America IncIC FIFO BI SYNC 256X18 68-PLCCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.