- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusz danych HTML
ChipChoke CCMC Series.pdfInformacje o środowisku
Pulse Larson REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.122 | $0.12 |
| 200+ | $0.047 | $9.40 |
| 500+ | $0.046 | $23.00 |
| 1000+ | $0.045 | $45.00 |
PE-1206CCMC900STS Specyfikacje techniczne
Pulse Electronics - PE-1206CCMC900STS Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Pulse Electronics - PE-1206CCMC900STS
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Pulse Electronics |
| Napięcie znamionowe - DC | 50V |
| Napięcie znamionowe - AC | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | ChipChoke™ CCMC |
| oceny | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Impedancja @ Częstotliwość | 90 Ohms @ 100 MHz |
| Wysokość (max) | 0.083" (2.10mm) |
| Rodzaj filtra | Signal Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 300mOhm |
| Karta Grubość (mm) | 370mA |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Pulse Electronics PE-1206CCMC900STS.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PE-1206CCMC601STS | PE-1206CCMC102STS | PE-1206CCMC261STS | PE-1206CCMC102TTS |
| Producent | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Impedancja @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych PE-1206CCMC900STS PDF i dokumentację Pulse Electronics dla PE-1206CCMC900STS - Pulse Electronics.
PE-1008FX822GTTPulse ElectronicsFIXED IND
PE-1206CD100KTTPulse ElectronicsFIXED IND 10NH 1A 80 MOHM SMD
PE-1008FX822JTTPulse ElectronicsFIXED IND
PE-1206CD101JTTPulse ElectronicsFIXED IND 100NH 850MA 260MOHM SM
PE-1206CCMCXXXXTSPulse ElectronicsCMC
PE-1206CD030KTTPulse ElectronicsFIXED IND 3.3NH 1A 50 MOHM SMD
PE-1206CD060JTTPulse ElectronicsFIXED IND 6.8NH 1A 70 MOHM SMD
PE-1206CD060KTTPulse ElectronicsFIXED IND 6.8NH 1A 70 MOHM SMD
PE-1206CD030JTTPulse ElectronicsFIXED IND 3.3NH 1A 50 MOHM SMD
PE-1206CD100JTTPulse ElectronicsFIXED IND 10NH 1A 80 MOHM SMD
PE-1206CCMC102TTSPulse ElectronicsCMC
PE-1206CD101KTTPulse ElectronicsFIXED IND 100NH 850MA 260MOHM SM
PE-1008FX822KTTPulse ElectronicsFIXED INDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.