- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
Pulse Larson REACH.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.699 | $1.70 |
| 10+ | $1.474 | $14.74 |
| 30+ | $1.333 | $39.99 |
| 250+ | $1.153 | $288.25 |
| 500+ | $1.089 | $544.50 |
| 1000+ | $1.06 | $1,060.00 |
H1164NLT Specyfikacje techniczne
Pulse Electronics - H1164NLT Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Pulse Electronics - H1164NLT
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Pulse Electronics |
| Waga | 0.17 oz (4.84 g) |
| Okazuje Ratio - Podstawowa: Szkoła | - |
| Typ transformatora | LAN 10/100 Base-T |
| Rozmiar / Wymiar | 1.125' L x 0.480' W (28.58mm x 12.19mm) |
| Seria | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Indukcyjność | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.230' (5.84mm) |
| ET (Volt-Time) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Pulse Electronics H1164NLT.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | H1164NL | H1164T | H1187NLT | H1183NLT |
| Producent | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Seria | - | - | - | - |
| ET (Volt-Time) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Waga | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Typ transformatora | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Okazuje Ratio - Podstawowa: Szkoła | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych H1164NLT PDF i dokumentację Pulse Electronics dla H1164NLT - Pulse Electronics.
H1180NLPulse Electronics
H1174TPulse Electronics
H1138NLTPulse ElectronicsXFRMR MODULE 1PORT 1:1 10/100
H1140NLTPulse Electronics
H1155TPulse Electronics
H1183TPulse Electronics
H1163S
H118-D32-04CorningRF MICROWAVE INTERCONNECTS, CONN
H1135IHARRIS
H1180TPUISETwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.