- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusz danych HTML
Common Mode Chokes Catalog.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices 03/Oct/2014.pdf Multiple Devices 20/Jun/2014.pdf Multiple Devices 30/Jun/2017.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $3.51 | $3.51 |
| 200+ | $1.401 | $280.20 |
| 400+ | $1.354 | $541.60 |
| 800+ | $1.331 | $1,064.80 |
B4003T Specyfikacje techniczne
Pulse Electronics - B4003T Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Pulse Electronics - B4003T
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Pulse Electronics |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.355' L x 0.345' W (9.02mm x 8.76mm) |
| Seria | - |
| oceny | - |
| Package / Case | Vertical, 8 Flat Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość (max) | 0.300' (7.62mm) |
| Rodzaj filtra | Signal Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | 1Ohm |
| Karta Grubość (mm) | - |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Pulse Electronics B4003T.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | B4003NLST | B4003NLT | B4003 | B4003NLS |
| Producent | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych B4003T PDF i dokumentację Pulse Electronics dla B4003T - Pulse Electronics.
B402-L5City TechnologyACCY B402 NX ADAPTOR PCB
B4003NLSTPulse ElectronicsCMC 2LN SMD
B401-L5City TechnologyACCY B401 SINGLE AUTO MANIFOLD
B4003NLSPulse ElectronicsCMC 2LN SMD
B4001NLPulse ElectronicsCMC 2LN TH
B4001Pulse ElectronicsCMC 2LN TH
B4003Pulse ElectronicsCMC 2LN SMD
B4013AM423-06origina
B40080476Eaton - Bussmann Electrical DivisionTERM BLOCK BARRIER
B4013AM423-076GOERTEK
B4013AM443-064GOERTEK
B4013AM443-042GOERTEK
B4016B2MA-6D-FELPIDA
B4001SJXD
B40028900Eaton - Bussmann Electrical DivisionTERM BLOCK BARRIERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.