- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Informacje o środowisku
Pulse Larson REACH.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.833 | $0.83 |
| 200+ | $0.333 | $66.60 |
| 500+ | $0.322 | $161.00 |
| 1000+ | $0.317 | $317.00 |
ANT9520LL06R2400A Specyfikacje techniczne
Pulse Electronics - ANT9520LL06R2400A Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Pulse Electronics - ANT9520LL06R2400A
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Pulse Electronics |
| VSWR | - |
| Zakończenie | Solder |
| Seria | 9520 |
| Return Loss | 7.36dB |
| Rodzina / standard RF | 802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi |
| Moc - Max | 1 W |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Ilość pasm | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Stopień ochrony | - |
| Wysokość (max) | 0.043" (1.10mm) |
| Zdobyć | 2.85dBi |
| Zakres częstotliwości | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Grupa częstotliwości | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Częstotliwość (środek / pasmo) | 2.45GHz |
| cechy | - |
| Podstawowy numer produktu | ANT9520 |
| Aplikacje | Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Typ anteny | Chip |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.10.9100 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Pulse Electronics ANT9520LL06R2400A.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ANT9520LL07R2400A | ANT9520LL05R2400A | ANT8868LL00R1880A | ANT9001 |
| Producent | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Turmode |
| VSWR | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Ilość pasm | - | - | - | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Moc - Max | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Grupa częstotliwości | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Rodzina / standard RF | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Return Loss | - | - | - | - |
| Zakres częstotliwości | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| Typ anteny | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Częstotliwość (środek / pasmo) | - | - | - | - |
| Zdobyć | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych ANT9520LL06R2400A PDF i dokumentację Pulse Electronics dla ANT9520LL06R2400A - Pulse Electronics.
ANTA0DP10553CMB35Pulse ElectronicsNB-PCB ANTENNA LTE&WLAN AUX+GPS(
ANT9520LL07R2400APulse ElectronicsANTENNA CHIP 2.4GHZ
ANTA0DP10553CMB38Pulse ElectronicsNB-PCB ANTENNA LTE&WLAN AUX+GPS(
ANTA0DP09411LTGP2Pulse ElectronicsNB-PCB ANTENNA GPS
ANT9520LL05R2400APulse ElectronicsANTENNA CHIP 2.4GHZ
ANT8820ANT
ANT8822ANATEKT
ANT8819ANATEK
ANT8816ANATEKT
ANT8823ANATEKTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.