- Jess***Jones
- 2026/04/17
1408332 Specyfikacje techniczne
Phoenix Contact - 1408332 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Phoenix Contact - 1408332
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Phoenix Contact |
| napięcie znamionowe | 60V |
| Zakończenie | Spring-Cage |
| Zastawianie | - |
| Rozmiar osłony, MIL | - |
| Rozmiar osłony - Insert | M12-5 |
| Materiał powłoki | Zinc Die Cast |
| Wykończenie powłoki | Nickel |
| Seria | SACC |
| Materiał podstawowy | Metal |
| Pakiet | Bulk |
| Orientacja | A |
| temperatura robocza | - |
| Liczba biegunów | 5 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| element mocowania | - |
| Materiał Palność ocena | UL94 V-0 |
| Wstaw materiał | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Stopień ochrony | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| cechy | Backshell |
| mocowanie Rodzaj | Threaded |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 4A |
| Materiał styków | Copper Zinc |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | Gold |
| Typ złącza | Plug, Male Pins |
| Kolor | Black, Silver |
| Otwarcie kablowa | 0.157" ~ 0.315" (4.00mm ~ 8.00mm) |
| Materiał Backshell, poszycie | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Aplikacje | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Phoenix Contact 1408332.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 1408333 | 1408329 | 1408334 | 1408328 |
| Producent | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kontakt z grubością wykończenia - krycie | - | - | - | - |
| Wykończenie powłoki | - | - | - | - |
| Materiał powłoki | - | - | - | - |
| Wstaw materiał | - | - | - | - |
| mocowanie Rodzaj | - | - | - | - |
| Materiał Backshell, poszycie | - | - | - | - |
| Rozmiar osłony - Insert | - | - | - | - |
| Skontaktuj się z Finish - Mating | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar osłony, MIL | - | - | - | - |
| Zakończenie | - | - | - | - |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Otwarcie kablowa | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Typ złącza | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| napięcie znamionowe | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| element mocowania | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Orientacja | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Materiał podstawowy | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
1408333-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN QMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
1408327Phoenix ContactSACC-M12FS-4SC M CX
1408333Phoenix ContactSACC-M12MR-4SC M CX
1408329Phoenix ContactCONN RCPT FMALE 4P SPRING-CAGE
1408330Phoenix ContactSACC-M12FR-5SC M CX
1408331Phoenix ContactSACC-M12MS-4SC M CX
1408328Phoenix ContactSACC-M12FS-5SC M CX
1408334Phoenix ContactCONN PLUG MALE 5P SPRING-CAGE
1408333-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN QMA PLUG STR 50 OHM SOLDER
1408333-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN QMA PLUG STR 50 OHM SOLDERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.