- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfNumer części PCN
Various ELC,ELC,ELL Series 01/Aug/2018.pdfPCN przestarzałe/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfELL-4LG2R2NA Specyfikacje techniczne
Panasonic Electronic Components - ELL-4LG2R2NA Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Panasonic Electronic Components - ELL-4LG2R2NA
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Panasonic |
| Rodzaj | Wirewound |
| Tolerancja | ±30% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.150' L x 0.150' W (3.80mm x 3.80mm) |
| Zastawianie | Shielded |
| Seria | G |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 100 kHz |
| Indukcyjność | 2.2 µH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.071' (1.80mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| DC Resistance (DCR) | 55mOhm |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 1.7 A |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | 1.5A |
| Podstawowy numer produktu | ELL-4LG |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Panasonic Electronic Components ELL-4LG2R2NA.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ELL-4LG2R7NA | ELL-4LG6R2NAM | ELL-4LG6R2NA | ELL-4LG3R3NA |
| Producent | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych ELL-4LG2R2NA PDF i dokumentację Panasonic Electronic Components dla ELL-4LG2R2NA - Panasonic Electronic Components.
ELL-4LG6R2NAMPanasonic Electronic ComponentsFIXED IND 6.2UH 1.1A 140MOHM SMDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.