- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
OSTTSxx115B.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.789 | $0.79 |
| 200+ | $0.305 | $61.00 |
| 500+ | $0.295 | $147.50 |
| 1000+ | $0.29 | $290.00 |
OSTTS03115B Specyfikacje techniczne
On Shore Technology Inc. - OSTTS03115B Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do On Shore Technology Inc. - OSTTS03115B
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | On-Shore Technology, Inc. |
| Długość taśmy | 6-7mm |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | 1.5mm² |
| Wire Gauge lub Range - AWG | 16-28 AWG |
| Napięcie - UL | 300 V |
| Rodzaj | Plug, Female Sockets |
| Torque - Śruba | 0.2 Nm (1.7 Lb-In) |
| Termination Style | Screw |
| Seria | OSTTS |
| Śruba Rozmiar | - |
| Pozycje na poziomie | 3 |
| Wtyczka przewodu Wejście | - |
| Smoła | 0.138" (3.50mm) |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 115°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) |
| Materiał Palność ocena | - |
| Wysokość izolacji | - |
| Stopień ochrony | - |
| Materiał obudowy | Thermoplastic |
| Orientacja nagłówka | - |
| cechy | - |
| Obecny - IEC | - |
| Kontakt Długość ogona | - |
| Kontakt z końcówką | Tin |
| Materiał styków | Phosphor Bronze |
| Kolor | Green |
| Podstawowy numer produktu | OSTTS03 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak On Shore Technology Inc. OSTTS03115B.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | OSTTS03015B | OSTTS03115D | OSTTS03315B | OSTTS03515B |
| Producent | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Materiał styków | - | - | - | - |
| Smoła | - | - | - | - |
| Długość taśmy | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napięcie - UL | - | - | - | - |
| Wysokość izolacji | - | - | - | - |
| Orientacja nagłówka | - | - | - | - |
| Kolor | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Śruba Rozmiar | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Termination Style | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pozycje na poziomie | - | - | - | - |
| Wtyczka przewodu Wejście | - | - | - | - |
| Wire Gauge lub Range - AWG | - | - | - | - |
| Materiał obudowy | - | - | - | - |
| Liczba biegunów | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Materiał Palność ocena | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Obecny - IEC | - | - | - | - |
| Torque - Śruba | - | - | - | - |
| Kontakt z końcówką | - | - | - | - |
| Kontakt Długość ogona | - | - | - | - |
| Liczba poziomów | - | - | - | - |
| Przekrój przewodu lub zakres - mm² | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych OSTTS03115B PDF i dokumentację On Shore Technology Inc. dla OSTTS03115B - On Shore Technology Inc..
OSTTS03015COn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM
OSTTS03515COn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
OSTTS03115DOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 3.5MM
OSTTS03015AOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM
OSTTS02A15COn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 7.5MM
OSTTS02A15BOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 2POS 7.5MM
OSTTS03015DOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM
OSTTS02A15DOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 2POS 7.5MM
OSTTS03315DOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM
OSTTS03115COn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM
OSTTS03115AOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM
OSTTS03315COn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM
OSTTS02A15AOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 7.5MM
OSTTS03015BOn Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MMTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.