- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
74HCT123DB118 Datasheet.pdfProjekt/specyfikacja PCN
Mult Device Part Marking Add 30/Sep/2017.pdf Logo Marking Update 30/Nov/2016.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Mult Dev Assembly Chg 31/Dec/2019.pdfArkusz danych HTML
74HCT123DB118 Datasheet.pdf74HC123D,652 Specyfikacje techniczne
Nexperia USA Inc. - 74HC123D,652 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Nexperia USA Inc. - 74HC123D,652
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Nexperia |
| Napięcie - Dostawa | 2 V ~ 6 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SO |
| Seria | 74HC |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | No |
| Opóźnienie propagacji | 65 ns |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Logic Type | Monostable |
| niezależne obwody | 2 |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 5.2mA |
| Podstawowy numer produktu | 74HC123 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Nexperia USA Inc. 74HC123D,652.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | 74HC123D,652 | 8T724Z29PD-LC |
| Producent | Nexperia USA Inc. | Souriau-Sunbank by Eaton |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | - |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 5.2mA | - |
| Opóźnienie propagacji | 65 ns | - |
| Pakiet | Tube | Bulk |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C | - |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | No | - |
| Seria | 74HC | * |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SO | - |
| Podstawowy numer produktu | 74HC123 | 8T724Z |
| niezależne obwody | 2 | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | - |
| Logic Type | Monostable | - |
| Napięcie - Dostawa | 2 V ~ 6 V | - |
Pobierz arkusze danych 74HC123D,652 PDF i dokumentację Nexperia USA Inc. dla 74HC123D,652 - Nexperia USA Inc..
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.