- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
S Series Toggle High Cap Datasheet.pdfProjekt/specyfikacja PCN
LP01,YB,YB2 Multiple Changes 29/Nov/2016.pdf S, ST, WT Toggles, LW ,WR Rockers, WB Pushbuttons .pdfInformacje o środowisku
NKK Switches PFOS & PFOA Free Cert.pdf RoHS Cert - Switches & Pushbuttons.pdfArkusz danych HTML
S Series Datasheet.pdfMontaż/pochodzenie PCN
S Series Location/Logo/UL Approval 12/Sep/2016.pdfS308 Specyfikacje techniczne
NKK Switches - S308 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do NKK Switches - S308
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | NKK Switches |
| Napięcie znamionowe - DC | 30 V |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V |
| Termination Style | Solder Lug |
| funkcji przełącznika | Mom-Off-Mom |
| Seria | S300 |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 12.50mm Dia |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -10°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount |
| Stopień ochrony | - |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - |
| Oświetlenie | Non-Illuminated |
| cechy | - |
| Życie elektryczne | 25,000 Cycles |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15A (AC), 20A (DC) |
| Obwód | SPDT |
| tuleja wątek | M12 x 1 |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Standard Round |
| siłownik Materiał | Brass, Chrome Plated |
| Długość siłownika | 17.50mm |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak NKK Switches S308.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | S308 | S308/C/328 | S308/328 | S307060F |
| Producent | NKK Switches | NKK Switches | NKK Switches | Microchip Technology |
| tuleja wątek | M12 x 1 | M12 x 1 | M12 x 1 | - |
| Typ urządzenia uruchamiającego | Standard Round | Standard Round | Standard Round | - |
| Długość siłownika | 17.50mm | 17.50mm | 17.50mm | - |
| cechy | - | Low Temperature Lubricant | Low Temperature Lubricant | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 125 V | 125 V | 125 V | - |
| temperatura robocza | -10°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | -30°C ~ 70°C | - |
| Stopień ochrony | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | - |
| Obwód | SPDT | SPDT | SPDT | - |
| Oświetlenie Napięcie (nominalna) | - | - | - | - |
| Pakiet | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | 15A (AC), 20A (DC) | - |
| Seria | S300 | S300 | S300 | * |
| funkcji przełącznika | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | - |
| Oświetlenie typ, kolor | - | - | - | - |
| siłownik Materiał | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | Brass, Chrome Plated | - |
| Wycięcie w panelu Wymiary | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | Circular - 12.50mm Dia | - |
| Życie elektryczne | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | 25,000 Cycles | - |
| Oświetlenie | Non-Illuminated | Non-Illuminated | Non-Illuminated | - |
| Termination Style | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug | - |
| Napięcie znamionowe - DC | 30 V | 30 V | 30 V | - |
Pobierz arkusze danych S308 PDF i dokumentację NKK Switches dla S308 - NKK Switches.
S307060FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30740Microchip TechnologyRECTIFIER
S30814-Q555-ATyco ElectronicsIGBT Module
S30760Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 600V 85A DO5
S308/C/328NKK SwitchesSTD SIZE TOGGLE/LOW TO HIGH CAPA
S30814-Q555-A-3Tyco ElectronicsIGBT Module
S30780Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S307AA0FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S307050FMicrochip TechnologySTD RECTIFIER
S30720Microchip TechnologyRECTIFIER
S30814 Q474-A-3SiemensIGBT Module
S308 Q474-A-3SEMIKRONIGBT Module
S3078PBAMCC
S30814-Q288-B-5Siemens
S30814-Q474-Q-54SIEIGBT Module
S30814SiemensIGBT Module
S3076TTAMCCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.