- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
EMI Suppression Filters Catalog.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.368 | $2.37 |
| 200+ | $0.945 | $189.00 |
| 500+ | $0.914 | $457.00 |
| 1200+ | $0.898 | $1,077.60 |
PLY10AS1421R4D2B Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - PLY10AS1421R4D2B Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - PLY10AS1421R4D2B
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie znamionowe - DC | - |
| Napięcie znamionowe - AC | 300V |
| Rozmiar / Wymiar | 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) |
| Seria | PLY10 |
| oceny | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -25°C ~ 60°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Liczba linii | 2 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Wysokość (max) | 0.689" (17.50mm) |
| Rodzaj filtra | Power Line |
| cechy | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - |
| Karta Grubość (mm) | 1.4A |
| Podstawowy numer produktu | PLY10AS |
| Agencja zatwierdzająca | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics PLY10AS1421R4D2B.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | PLY10AS1121R7D2B | PLY10AS2121R4R2B | PLY10AS1121R8R2B | PLY10AS1130R5D2B |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Karta Grubość (mm) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba linii | - | - | - | - |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| oceny | - | - | - | - |
| Wysokość (max) | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - DC | - | - | - | - |
| Napięcie znamionowe - AC | - | - | - | - |
| Oporność DC (DCR) (maks.) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Agencja zatwierdzająca | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych PLY10AS1421R4D2B PDF i dokumentację Murata Electronics dla PLY10AS1421R4D2B - Murata Electronics.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.