- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
LQP02HQ Series.pdfMontaż/pochodzenie PCN
LQP02HQ Series Location 01/Oct/2021.pdfArkusz danych HTML
LQP02HQ Series.pdfPrzewodnik po części
RF Inductor Part Numbering.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.069 | $0.07 |
LQP02HQ33NH02E Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - LQP02HQ33NH02E Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - LQP02HQ33NH02E
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Rodzaj | Thin Film |
| Tolerancja | ±3% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 01005 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) |
| Zastawianie | Unshielded |
| Seria | LQP03 |
| oceny | - |
| P @ Częstotliwość | - |
| Package / Case | 01005 (0402 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Materiał - Rdzeń | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | 300 MHz |
| Indukcyjność | 33 nH |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.013" (0.32mm) |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - |
| cechy | - |
| DC Resistance (DCR) | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | 120 mA |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - |
| Podstawowy numer produktu | LQP02HQ |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics LQP02HQ33NH02E.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LQP02HQ30NH02E | LQP02HQ33NJ02E | LQP02HQ39NH02E | LQP02HQ33NH02L |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Prąd - nasycenie (ISAT) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Indukcyjność | - | - | - | - |
| Materiał - Rdzeń | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| oceny | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Zastawianie | - | - | - | - |
| Częstotliwość indukcyjności - test | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| P @ Częstotliwość | - | - | - | - |
| Obecna ocena (wzmacniacz) | - | - | - | - |
| Częstotliwość - samorezonansowa | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych LQP02HQ33NH02E PDF i dokumentację Murata Electronics dla LQP02HQ33NH02E - Murata Electronics.
LQP02HQ30NH02LMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ33NJ02LMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ36NH02LMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ30NJ02EMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ36NJ02EMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ36NJ02LMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ39NH02LMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ33NH02LMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ33NJ02EMurata ElectronicsEMC
LQP02HQ30NJ02LMurata ElectronicsEMCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.