- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
GRT155R70G105KE01x Ref Sheet.pdfPrzewodnik po części
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.014 | $0.01 |
GRT155R70G105KE01D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRT155R70G105KE01D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRT155R70G105KE01D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 4V |
| Tolerancja | ±10% |
| Grubość (maks) | 0.022" (0.55mm) |
| Współczynnik temperaturowy | X7R |
| Rozmiar / Wymiar | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seria | GRT |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 1 µF |
| Podstawowy numer produktu | GRT155R70G |
| Aplikacje | Automotive |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRT155R70G105KE01D.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRT155R70J105KE01D | GRT155R70G105KE01J | GRT155R70G105ME01D | GRT155R70J105KE01J |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych GRT155R70G105KE01D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRT155R70G105KE01D - Murata Electronics.
GRT155R70J223KE01JMurata ElectronicsCAP CER 22000PF 6.3V X7R 0402
GRT155R6YA105KE13JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 35V X5R 0402
GRT155R6YA474KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.47UF 35V X5R 0402
GRT155R6YA224KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.22UF 35V X5R 0402
GRT155R71A224KE01JMurata ElectronicsCAP CER 0.22UF 10V X7R 0402
GRT155R70G105KE01JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 4V X7R 0402
GRT155R70J105KE01JMurata ElectronicsCAP CER 1UF 6.3V X7R 0402Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.