- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Chip Monolithic Ceramic Caps.pdfInne powiązane dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM3166R1H560JZ01D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM3166R1H560JZ01D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM3166R1H560JZ01D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.028' (0.70mm) |
| Współczynnik temperaturowy | R2H |
| Rozmiar / Wymiar | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Pojemność | 56 pF |
| Podstawowy numer produktu | GRM3166R1H |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM3166R1H560JZ01D.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM3166R1H151JZ01D | GRM3166R1H820JZ01D | GRM3166S1H150JZ01D | GRM3166R1H330JZ01D |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Pobierz arkusze danych GRM3166R1H560JZ01D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM3166R1H560JZ01D - Murata Electronics.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.