- Jess***Jones
- 2026/04/17
GRM188F51C334ZA01D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM188F51C334ZA01D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM188F51C334ZA01D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 16V |
| Tolerancja | -20%, +80% |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.90mm) |
| Współczynnik temperaturowy | Y5V (F) |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Opakowania | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Inne nazwy | 490-1579-1 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -30°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | 0.33µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
| Pojemność | 0.33µF |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM188F51C334ZA01D.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM188F51C104ZA01D | GRM188F51C474ZA01D | GRM188F51E104ZA01D | GRM188F51H104ZA01D |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Inne nazwy | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GRM188F51C334ZA01D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM188F51C334ZA01D - Murata Electronics.
GRM188F51H103ZA01JMurata Power Solutions
GRM188F51C105ZA01D 1UFMurata Power Solutions
GRM188F11H104ZA01DMurata Power SolutionsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.