- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
GRM1885C1E102JA01 Ref Sheet.pdfPrzewodnik po części
GCH188R71C474KE01-01.pdf.pdfGRM1885C1E102JA01J Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM1885C1E102JA01J Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM1885C1E102JA01J
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 25V |
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.90mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Pojemność | 1000 pF |
| Podstawowy numer produktu | GRM1885C1E |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM1885C1E102JA01J.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM1885C1E103JA01J | GRM1885C1E102JA01D | GRM1885C1E103JA01D | GRM1885C1E103GA01J |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GRM1885C1E102JA01J PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM1885C1E102JA01J - Murata Electronics.
GRM1883C2A3R0CA01DMurata Power Solutions
GRM1884C1H1R0BZ01DMurata Power Solutions
GRM1883U1H121JZ01DMurata Power Solutions
GRM1883C1H3R0CA01DMurata Power Solutions
GRM1885C1E103GA01JMurata ElectronicsCAP CER 10000PF 25V C0G 0603
GRM1884C1H1R5BZ01DMurata Power Solutions
GRM1885C1E432GA01DMurata ElectronicsCAP CER 4300PF 25V C0G 0603
GRM1883U1H360JZ01DMurata Power Solutions
GRM1884C1H2R0CZ01DMurata Power Solutions
GRM1884C2A2R0CA01DMurata Power SolutionsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.