- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN przestarzałe/ eol
GR,GC,GN Series 30/May/2012.pdfInne powiązane dokumenty
GRM Series Data Graphs.pdfGRM1555C1E160GZ01D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM1555C1E160GZ01D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM1555C1E160GZ01D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 25V |
| Tolerancja | ±2% |
| Grubość (maks) | 0.022" (0.55mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Pojemność | 16 pF |
| Podstawowy numer produktu | GRM1555C1E |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM1555C1E160GZ01D.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM1555C1E150GZ01D | GRM1555C1E160GA01D | GRM1555C1E160JZ01D | GRM1555C1E180GZ01D |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Lead Style | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GRM1555C1E160GZ01D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM1555C1E160GZ01D - Murata Electronics.
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.