- Jess***Jones
- 2026/04/17
Inne powiązane dokumenty
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM0335C1E1R6BD01D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GRM0335C1E1R6BD01D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GRM0335C1E1R6BD01D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 25V |
| Tolerancja | ±0.1pF |
| Grubość (maks) | 0.013' (0.33mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Seria | GRM |
| oceny | - |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Pojemność | 1.6 pF |
| Podstawowy numer produktu | GRM0335C1E |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GRM0335C1E1R6BD01D.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GRM0335C1E1R7BD01D | GRM0335C1E1R6CD01D | GRM0335C1E1R6BA01D | GRM0335C1E1R6CA01D |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| oceny | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych GRM0335C1E1R6BD01D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GRM0335C1E1R6BD01D - Murata Electronics.
GRM0335C1E1R6BA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.6PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E1R5WA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.5PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E1R6WA01DMurata ElectronicsCAP CER 1.6PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E1R7BA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.7PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E1R6WA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.6PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E1R6CA01JMurata ElectronicsCAP CER 1.6PF 25V C0G 0201Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.