- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Przewodnik po części
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfGCM1885C2A9R4DA16D Specyfikacje techniczne
Murata Electronics - GCM1885C2A9R4DA16D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Murata Electronics - GCM1885C2A9R4DA16D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Murata Electronics |
| Napięcie - znamionowe | 100V |
| Tolerancja | ±0.5pF |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.90mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Seria | GCM |
| oceny | AEC-Q200 |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Pojemność | 9.4 pF |
| Podstawowy numer produktu | GCM1885C2A |
| Aplikacje | Automotive |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Murata Electronics GCM1885C2A9R4DA16D.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | GCM1885C2A9R3DA16D | GCM1885C2A9R4BA16D | GCM1885C2A9R4CA16D | GCM1885C2A9R4DA16J |
| Producent | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Style | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Napięcie - znamionowe | - | - | - | - |
| Pojemność | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Główny odstęp | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Grubość (maks) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Pobierz arkusze danych GCM1885C2A9R4DA16D PDF i dokumentację Murata Electronics dla GCM1885C2A9R4DA16D - Murata Electronics.
GCM1885C2A9R6BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.6PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R4BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.4PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R5BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.5PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R6BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.6PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R4DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.4PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R3DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.3PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R4BA16DMurata ElectronicsCAP CER 9.4PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R5DA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.5PF 100V C0G 0603
GCM1885C2A9R5BA16JMurata ElectronicsCAP CER 9.5PF 100V C0G 0603Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.