- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Informacje o środowisku
MonolithicPower Systems Environmental Compliance D.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.575 | $0.58 |
| 10+ | $0.475 | $4.75 |
| 30+ | $0.425 | $12.75 |
| 100+ | $0.375 | $37.50 |
| 500+ | $0.345 | $172.50 |
| 1000+ | $0.33 | $330.00 |
MP9989GV-P Specyfikacje techniczne
Monolithic Power Systems Inc. - MP9989GV-P Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Monolithic Power Systems Inc. - MP9989GV-P
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Monolithic Power Systems |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 13V |
| Rodzaj | Flyback |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-QFN (4x5) |
| Seria | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Package / Case | 8-PowerVDFN |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | Yes |
| Rodzaj FET | N-Channel |
| Opóźnienie - ON | 20 ns |
| Opóźnienie - OFF | 25 ns |
| Obecny - Dostawa | 4 mA |
| Obecny - Wyjście (Max) | - |
| Podstawowy numer produktu | MP9989 |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Monolithic Power Systems Inc. MP9989GV-P.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MP9989AGV-P | MP9989AGV-Z | MP9989GV-Z | MP9989GS-P |
| Producent | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Ratio - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Rodzaj FET | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Opóźnienie - ON | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Opóźnienie - OFF | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aplikacje | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MP9989GV-P PDF i dokumentację Monolithic Power Systems Inc. dla MP9989GV-P - Monolithic Power Systems Inc..
MP9989AGV-ZMonolithic Power Systems Inc.HIGH-FREQUENCY CCM/DCM FLYBACK I
MP9951DQ-LF-ZMonolithic Power Systems Inc.3V-15V, 1A- 5A PROGRAMMABLE CURR
MP9950DQ-LF-ZMonolithic Power Systems Inc.IC PWR SWITCH N-CHANNEL 1:1
MP9960GQ-ZMonolithic Power Systems
MP9943GMonolithic Power Systems
MP9950DQ-LF-PMonolithic Power Systems Inc.IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 10QFN
MP9943GQMonolithic Power Systems
MP9989AGV-PMonolithic Power Systems Inc.HIGH-FREQUENCY CCM/DCM FLYBACK I
MP9951DQ-LF-PMonolithic Power Systems Inc.3V-15V, 1A- 5A PROGRAMMABLE CURR
MP9K000Vishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioMP9K000 0.05% BULK
MP99R00Vishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioMP99R00 0.1% BULK
MP9K090Vishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioMP9K090 0.05% BULK
MP9K000LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioMP9K000L 0.05% REELEDTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.