- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.225 | $1.23 |
| 50+ | $1.11 | $55.50 |
| 100+ | $0.944 | $94.40 |
| 500+ | $0.829 | $414.50 |
| 1000+ | $0.652 | $652.00 |
| 3000+ | $0.608 | $1,824.00 |
MP28310GC-Z Specyfikacje techniczne
Monolithic Power Systems Inc. - MP28310GC-Z Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Monolithic Power Systems Inc. - MP28310GC-Z
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Monolithic Power Systems |
| w / Inspektora | No |
| w / Sequencer | No |
| w / LED Driver | No |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 3 | Programmable, Programmable |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 2 | 1.8V, 2.8V, 3V, 100mA |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 1 | 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3V, 3.3V, 300mA |
| Napięcie - Dostawa | 2V ~ 5.5V |
| topologia | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 12-CSP (1.2x1.6) |
| Seria | MP |
| Package / Case | 12-UFBGA, CSPBGA |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Częstotliwość - Przełączanie | 1.5MHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Monolithic Power Systems Inc. MP28310GC-Z.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MP28310GC-Z | MP28310GC-P | MP28313CS-C215-LF-Z | MP28315CN-C114-LF-Z |
| Producent | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems | Monolithic Power Systems |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 1 | 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3V, 3.3V, 300mA | 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3V, 3.3V, 300mA | - | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | - |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 2 | 1.8V, 2.8V, 3V, 100mA | 1.8V, 2.8V, 3V, 100mA | - | - |
| Częstotliwość - Przełączanie | 1.5MHz | 1.5MHz | - | - |
| w / Sequencer | No | No | - | - |
| Seria | MP | MP | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | - | - |
| Liczba wyjść | 2 | 2 | - | - |
| Package / Case | 12-UFBGA, CSPBGA | 12-UFBGA, CSPBGA | - | - |
| Napięcie - Dostawa | 2V ~ 5.5V | 2V ~ 5.5V | - | - |
| topologia | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 12-CSP (1.2x1.6) | 12-CSP (1.2x1.6) | - | - |
| w / Inspektora | No | No | - | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) | -40°C ~ 125°C (TJ) | - | - |
| Napięcie / Prąd - Wyjście 3 | Programmable, Programmable | Programmable, Programmable | - | - |
| w / LED Driver | No | No | - | - |
MP28313CS-C215-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313CS-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28317DSMonolithic Power Systems
MP28313DS-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28315CN-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28315CN-C114-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28301GG-C808-ZMonolithic Power Systems
MP28310GC-PMonolithic Power Systems Inc.ULTRA-LOW 500NA IQ, 2-5.5V, 300M
MP28313DS-C318-LF-ZMonolithic Power Systems
MP2827DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313CS-C113-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313DSMonolithic Power SystemsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.