- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informacje o środowisku
MonolithicPower Systems Environmental Compliance D.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.26 | $1.26 |
MP28266DL-LF-Z Specyfikacje techniczne
Monolithic Power Systems Inc. - MP28266DL-LF-Z Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Monolithic Power Systems Inc. - MP28266DL-LF-Z
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Monolithic Power Systems |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | 0.6V |
| Napięcie - Wyjście (Max) | 18V |
| Napięcie - Wejście (Min) | 6V |
| Napięcie - wejściowa (maks) | 21V |
| topologia | Buck |
| synchroniczny prostownik | Yes |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 14-QFN (3x4) |
| Seria | - |
| Package / Case | 14-VFDFN Exposed Pad |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | Adjustable |
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Funkcjonować | Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | 500kHz |
| Obecny - Wyjście | 3A |
| Podstawowy numer produktu | MP28266 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Monolithic Power Systems Inc. MP28266DL-LF-Z.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MP28266DL-LF-P | MP28262EL-LF-Z | MP28265EL-LF-Z | MP28275EL-LF-Z |
| Producent | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. |
| Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Napięcie - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| synchroniczny prostownik | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - wejściowa (maks) | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Przełączanie | - | - | - | - |
| Napięcie - Wejście (Min) | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MP28266DL-LF-Z PDF i dokumentację Monolithic Power Systems Inc. dla MP28266DL-LF-Z - Monolithic Power Systems Inc..
MP28301GG-C808-ZMonolithic Power Systems
MP2825DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP2827DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP2826DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28261DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP2825DL-LFMonolithic Power Systems
MP28259DS-LF-ZMonolithic Power SystemsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.