- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
ERA-51SM+.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.734 | $5.73 |
| 10+ | $4.994 | $49.94 |
| 30+ | $4.542 | $136.26 |
| 100+ | $4.163 | $416.30 |
ERA-51SM+ Specyfikacje techniczne
Mini-Circuits - ERA-51SM+ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Mini-Circuits - ERA-51SM+
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Mini-Circuits |
| Napięcie - Dostawa | 4.2V ~ 4.8V |
| Częstotliwość testowa | 100MHz |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Seria | - |
| RF Type | Cellular, CATV, DBS, PCS, WLAN |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| P1dB | 18.3dBm |
| noise Figure | 4dB |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Zdobyć | 14.5dB |
| Częstotliwość | 0Hz ~ 4GHz |
| Obecny - Dostawa | 65mA |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Mini-Circuits ERA-51SM+.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | ERA-5SM+ | ERA-50SM+ | ERA-4SM+ | ERA-5+ |
| Producent | Mini-Circuits | Mini-Circuits | Mini-Circuits | Mini-Circuits |
| P1dB | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Częstotliwość testowa | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| noise Figure | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RF Type | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Zdobyć | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych ERA-51SM+ PDF i dokumentację Mini-Circuits dla ERA-51SM+ - Mini-Circuits.
ERA-3YKD913VPanasonic Electronic ComponentsRESISTOR METAL FILM
ERA-4SMMini-Circuits
ERA-50SMMini-Circuits
ERA-4XSM+Mini-Circuits
ERA-5XSMMINI
ERA-5SMMINI
ERA-51SMMini-Circuits
ERA-5XSM+MINITwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.