- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $28.722 | $28.72 |
| 200+ | $11.46 | $2,292.00 |
| 500+ | $11.077 | $5,538.50 |
| 1000+ | $10.889 | $10,889.00 |
BFHK-1982+ Specyfikacje techniczne
Mini-Circuits - BFHK-1982+ Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Mini-Circuits - BFHK-1982+
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Mini-Circuits |
| Rozmiar / Wymiar | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Seria | - |
| Marszczyć | - |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Insertion Loss | 4dB |
| Rodzaj filtra | Band Pass |
| Pasmo | 4.7GHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Mini-Circuits BFHK-1982+.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | BFHK-2492+ | BFHK-1252+ | BFHK-3142+ | BFHK-1572+ |
| Producent | Mini-Circuits | Mini-Circuits | Mini-Circuits | Mini-Circuits |
| Rodzaj filtra | - | - | - | - |
| Pasmo | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Insertion Loss | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Marszczyć | - | - | - | - |
BFH2410PW002ITT Cannon, LLCHERMETICS
BFH2812P002ITT Cannon, LLCHERMETICS
BFH2428P002ITT Cannon, LLCHERMETICS
BFH28-21P002ITT Cannon, LLCBFH28-21P002
BFH2410P002ITT Cannon, LLCHERMETICS
BFHK-2802+Mini-CircuitsBANDPASS FLTR / SURF MT / ROHSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.