- Jess***Jones
- 2026/04/17
MXPLAD6.5KP120CAE3 Specyfikacje techniczne
Microsemi Corporation - MXPLAD6.5KP120CAE3 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microsemi Corporation - MXPLAD6.5KP120CAE3
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microsemi |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 120V |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 193V |
| Napięcie - podziały (min) | 133V |
| Rodzaj | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet | PLAD |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500 |
| Ochrona linii zasilających | No |
| Moc - Peak Pulse | 6500W (6.5kW) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Pakiet | Bulk |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 33.6A |
| Pojemność @ Częstotliwość | - |
| Kanały dwukierunkowe | 1 |
| Aplikacje | General Purpose |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microsemi Corporation MXPLAD6.5KP120CAE3.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | MXPLAD6.5KP120CAE3 | RHE5G1H472J1DBH03A |
| Producent | Microsemi Corporation | Murata Electronics |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | - |
| Seria | Military, MIL-PRF-19500 | * |
| Package / Case | Nonstandard SMD | - |
| Ochrona linii zasilających | No | - |
| Rodzaj | Zener | - |
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp | 193V | - |
| Pojemność @ Częstotliwość | - | - |
| Napięcie - Reverse patowa (typ) | 120V | - |
| Napięcie - podziały (min) | 133V | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 150°C (TJ) | - |
| Moc - Peak Pulse | 6500W (6.5kW) | - |
| Pakiet | Bulk | Tape & Box (TB) |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) | 33.6A | - |
| Kanały dwukierunkowe | 1 | - |
| Aplikacje | General Purpose | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | PLAD | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.