- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN przestarzałe/ eol
MT29 07/Jul/2016.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Tray Pkg Label Chgs 8/Oct/2020.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.227 | $1.23 |
| 200+ | $0.49 | $98.00 |
| 500+ | $0.474 | $237.00 |
| 1120+ | $10.13 | $11,345.60 |
MT29E128G08CECDBJ4-6:D Specyfikacje techniczne
Micron Technology Inc. - MT29E128G08CECDBJ4-6:D Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Micron Technology Inc. - MT29E128G08CECDBJ4-6:D
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Micron Technology |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - |
| Napięcie - Dostawa | 2.7V ~ 3.6V |
| Technologia | FLASH - NAND |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 132-VBGA (12x18) |
| Seria | - |
| Package / Case | 132-VBGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Rozmiar pamięci | 128Gbit |
| Organizacja pamięci | 16G x 8 |
| Interfejs pamięci | Parallel |
| Format pamięci | FLASH |
| Podstawowy numer produktu | MT29E128G08 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991B1A |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Micron Technology Inc. MT29E128G08CECDBJ4-6:D.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | MT29E128G08CECDBJ4-6:D TR | MT29E128G08CECABJ1-10Z:A | MT29E128G08CECABJ1-10Z:A TR | MT29E1T08CMHBBJ4-3ES:B TR |
| Producent | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. | Micron Technology Inc. |
| Interfejs pamięci | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Technologia | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Format pamięci | - | - | - | - |
| Organizacja pamięci | - | - | - | - |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Typ pamięci | - | - | - | - |
| Rozmiar pamięci | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych MT29E128G08CECDBJ4-6:D PDF i dokumentację Micron Technology Inc. dla MT29E128G08CECDBJ4-6:D - Micron Technology Inc..
MT29E128G08CECABJ1-10Z:A TRMicron Technology Inc.IC FLASH 128GBIT PARALLEL 100MHZ
MT29C8G96MAZBBDKD-48 IT TRMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 208MHZ
MT29C8G96MAZBADKD-5 WT TRMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 168VFBGA
MT29E1HT08ELHBBG1-3:BMicron Technology Inc.IC FLASH 1.5TBIT PARALLEL
MT29C8G96MAZBBDKD-48 ITMicron Technology Inc.IC FLASH RAM 8GBIT PAR 208MHZ
MT29E1HT08ELHBBG1-3ES:B TRMicron Technology Inc.IC FLASH 1.5TBIT PARALLEL
MT29C8G96MAZBADKD-5WTMicron Technology
MT29E128G08CECABJ1-10Z:AMicron Technology Inc.IC FLASH 128GBIT PARALLEL 100MHZ
MT29C8G96MAZBBDKD-48ITMicronTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.