- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfOpakowanie PCN
Transfer to Microchip/Label/Pkg 5/Sep/2016.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $5.78 | $5.78 |
| 204+ | $2.306 | $470.42 |
| 504+ | $2.23 | $1,123.92 |
| 996+ | $2.192 | $2,183.23 |
AT27C010-55PI Specyfikacje techniczne
Microchip Technology - AT27C010-55PI Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Microchip Technology - AT27C010-55PI
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Microchip Technology |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 5.5V |
| Technologia | EPROM - OTP |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 32-PDIP |
| Seria | - |
| Package / Case | 32-DIP (0.600', 15.24mm) |
| Pakiet | Tube |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Typ pamięci | Non-Volatile |
| Rozmiar pamięci | 1Mbit |
| Organizacja pamięci | 128K x 8 |
| Interfejs pamięci | Parallel |
| Format pamięci | EPROM |
| Podstawowy numer produktu | AT27C010 |
| Czas dostępu | 55 ns |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B1B2 |
| HTSUS | 8542.32.0061 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Microchip Technology AT27C010-55PI.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | AT27C010-55PC | AT27C010-55TI | AT27C010-55JI | AT27C010-45PI |
| Producent | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Interfejs pamięci | - | - | - | - |
| Format pamięci | - | - | - | - |
| Organizacja pamięci | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rozmiar pamięci | - | - | - | - |
| Typ pamięci | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seria | - | - | - | - |
| Czas dostępu | - | - | - | - |
| Zapisać czas cyklu - słowo, strona | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Technologia | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych AT27C010-55PI PDF i dokumentację Microchip Technology dla AT27C010-55PI - Microchip Technology.
AT27C010-55JCAtmel
AT27C010-70PAtmel
AT27C010-70JU-TMicrochip
AT27C010-70PIATTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.