- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Arkusz danych HTML
CR Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.012 | $0.01 |
CR048R20F Specyfikacje techniczne
Meritek - CR048R20F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Meritek - CR048R20F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Meritek |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±200ppm/°C |
| Rozmiar / Wymiar | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| Seria | CR |
| Tryb panel | 8.2 Ohms |
| oceny | - |
| Moc (W) | 0.5W, 1/2W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Meritek CR048R20F.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR048R25F | CR048R21F | CR048R06F | CR0488R7F |
| Producent | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CR048R20F PDF i dokumentację Meritek dla CR048R20F - Meritek.
CR048961FMeritekRES SMD 8.96K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R25FMeritekRES SMD 8.25 OHM 1% 1/2W 1210
CR048874FMeritekRES SMD 8.87M OHM 1% 1/2W 1210
CR048871FMeritekRES SMD 8.87K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R06FMeritekRES SMD 8.06 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R45FMeritekRES SMD 8.45 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R19FMeritekRES SMD 8.19 OHM 1% 1/2W 1210
CR048873FMeritekRES SMD 887K OHM 1% 1/2W 1210
CR048R21FMeritekRES SMD 8.21 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R66FMeritekRES SMD 8.66 OHM 1% 1/2W 1210
CR048R87FMeritekRES SMD 8.87 OHM 1% 1/2W 1210Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.