- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.028 | $0.03 |
CR027001F Specyfikacje techniczne
Meritek - CR027001F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Meritek - CR027001F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Meritek |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Tryb panel | 7 kOhms |
| oceny | - |
| Moc (W) | 0.75W, 3/4W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Meritek CR027001F.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR027061F | CR0271R8F | CR0271R5F | CR027320F |
| Producent | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| oceny | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
CR026R49FMeritekRES SMD 6.49 OHM 1% 3/4W 2010
CR027061FMeritekRES SMD 7.06K OHM 1% 3/4W 2010
CR026R80FMeritekRES SMD 6.8 OHM 1% 3/4W 2010
CR027320FMeritekRES SMD 732 OHM 1% 3/4W 2010
CR027150FMeritekRES SMD 715 OHM 1% 3/4W 2010
CR026R65FMeritekRES SMD 6.65 OHM 1% 3/4W 2010
CR027154FMeritekRES SMD 7.15M OHM 1% 3/4W 2010
CR026R34FMeritekRES SMD 6.34 OHM 1% 3/4W 2010
CR026R81FMeritekRES SMD 6.81 OHM 1% 3/4W 2010
CR027153FMeritekRES SMD 715K OHM 1% 3/4W 2010
CR0271R5FMeritekRES SMD 71.5 OHM 1% 3/4W 2010
CR026R98FMeritekRES SMD 6.98 OHM 1% 3/4W 2010
CR027152FMeritekRES SMD 71.5K OHM 1% 3/4W 2010
CR026R91FMeritekRES SMD 6.91 OHM 1% 3/4W 2010
CR026R73FMeritekRES SMD 6.73 OHM 1% 3/4W 2010
CR0271R8FMeritekRES SMD 71.8 OHM 1% 3/4W 2010Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.