- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
CR Series Datasheet.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.029 | $0.03 |
CR011200F Specyfikacje techniczne
Meritek - CR011200F Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Meritek - CR011200F
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Meritek |
| Tolerancja | ±1% |
| Współczynnik temperaturowy | ±100ppm/°C |
| Rozmiar / Wymiar | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Seria | CR |
| Tryb panel | 120 Ohms |
| oceny | - |
| Moc (W) | 1W |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 155°C |
| Liczba zakończeń | 2 |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Kompozycja | Thick Film |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Meritek CR011200F.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CR011201F | CR011205F | CR011210F | CR011202F |
| Producent | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Liczba zakończeń | - | - | - | - |
| Kompozycja | - | - | - | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Współczynnik awaryjności | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Tryb panel | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Współczynnik temperaturowy | - | - | - | - |
| Tolerancja | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| oceny | - | - | - | - |
| Moc (W) | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych CR011200F PDF i dokumentację Meritek dla CR011200F - Meritek.
CR011205FMeritekRES SMD 12M OHM 1% 1W 2512
CR011202FMeritekRES SMD 12K OHM 1% 1W 2512
CR011184FMeritekRES SMD 1.18M OHM 1% 1W 2512
CR011183FMeritekRES SMD 118K OHM 1% 1W 2512
CR0111R0FMeritekRES SMD 11 OHM 1% 1W 2512
CR011204FMeritekRES SMD 1.2M OHM 1% 1W 2512
CR0111R8FMeritekRES SMD 11.8 OHM 1% 1W 2512
CR011182FMeritekRES SMD 11.8K OHM 1% 1W 2512
CR0111R3FMeritekRES SMD 11.3 OHM 1% 1W 2512
CR011203FMeritekRES SMD 120K OHM 1% 1W 2512
CR011181FMeritekRES SMD 1.18K OHM 1% 1W 2512
CR011185FMeritekRES SMD 11.8M OHM 1% 1W 2512
CR011201FMeritekRES SMD 1.2K OHM 1% 1W 2512Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.