- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfTH7301EDF-TR Specyfikacje techniczne
Melexis Technologies NV - TH7301EDF-TR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Melexis Technologies NV - TH7301EDF-TR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Melexis |
| Napięcie - Dostawa | -4.75V ~ -5.25V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| Seria | TH7301 |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Ilość filtrów | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Częstotliwość - Odcięcie lub Centrum | 22.4MHz |
| Rodzaj filtra | Low Pass |
| filtr Kolejność | 4th |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Melexis Technologies NV TH7301EDF-TR.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TH7301EDF-TR | TH7301EDF | TH73051.B | TH72031KDC-BAA-000-TU |
| Producent | Melexis Technologies NV | Melexis Technologies NV | EUTECH | Melexis Technologies NV |
| Seria | TH7301 | TH7301 | - | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | - | - | Tube |
| Częstotliwość - Odcięcie lub Centrum | 22.4MHz | 22.4MHz | - | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) | - | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC | 16-SOIC | - | 8-SOIC |
| filtr Kolejność | 4th | 4th | - | - |
| Napięcie - Dostawa | -4.75V ~ -5.25V | -4.75V ~ -5.25V | - | 1.95V ~ 5.5V |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | - | Surface Mount |
| Rodzaj filtra | Low Pass | Low Pass | - | - |
| Ilość filtrów | 2 | 2 | - | - |
Pobierz arkusze danych TH7301EDF-TR PDF i dokumentację Melexis Technologies NV dla TH7301EDF-TR - Melexis Technologies NV.
TH72032KDCMelexis
TH75012TDK-Lambda Americas IncAC/DC CONVERTER 12V 750W
TH7540Texas Instruments
TH73051.BEUTECHTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.