- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusze danych
Cylindrical Battery Holders.pdfArkusz danych HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfX66AK2H12AAAWA2 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - X66AK2H12AAAWA2 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - X66AK2H12AAAWA2
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - I / O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |
| Napięcie - Rdzeń | Variable |
| Rodzaj | DSP+ARM® |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1517-FCBGA (40x40) |
| Seria | 66AK2Hx KeyStone Multicore |
| Package / Case | 1517-BBGA, FCBGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C (TC) |
| On-Chip RAM | 12.75MB |
| Pamięć nieulotna | ROM (384kB) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, Serial RapidIO, SPI, UART/USART, USB 3.0 |
| Częstotliwość zegara | 1.2GHz |
| Podstawowy numer produktu | X66AK2 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | RoHS niezgodny |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments X66AK2H12AAAWA2.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | X66AK2H12AAAWA24 | X66AK2H12AAAW2 | X66AK2H12AAWA2 | X66AK2H12AAWA24 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Berło | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Seria | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych X66AK2H12AAAWA2 PDF i dokumentację Texas Instruments dla X66AK2H12AAAWA2 - Texas Instruments.
X66AK2H12AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06XAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AXAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H70XAAW24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H06AAWA2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12AAWA24Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGA
X66AK2H12XAAW2Texas InstrumentsIC DSP ARM SOC BGATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.