- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $132.43 | $132.43 |
VCBUP7CT1 Specyfikacje techniczne
Luminary Micro / Texas Instruments - VCBUP7CT1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Luminary Micro / Texas Instruments - VCBUP7CT1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - I / O | 1.8V, 3.3V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.30V |
| Rodzaj | Digital Media System-on-Chip (DMSoC) |
| Seria | TMS320DM646x, DaVinci™ |
| temperatura robocza | 0°C ~ 85°C (TC) |
| On-Chip RAM | 248kB |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pamięć nieulotna | ROM (8 kB) |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | EBI/EMI, Ethernet, HPI, I²C, McASP, PCI, SPI, UART, USB |
| Częstotliwość zegara | 1GHz DSP, 500MHz ARM® |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Luminary Micro / Texas Instruments VCBUP7CT1.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | VCBUP7CCUT6 | VCBUP7CT7 | VCBU3730GSCUS100 | VCBUP7TC6 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Berło | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
VCBUC8168CCYG2Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL MEDIA PROCESSR 1031FCBGA
VCBAAJ0B-00000-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKER
VCBUP8168CCYG2Luminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL MEDIA PROCESSR 1031FCBGA
VCBAS00B-AZC00-000Carling TechnologiesSWITCH ROCKERTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.