- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusz danych HTML
UC1573, 2573, 3573.pdfUC2573DTR Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - UC2573DTR Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - UC2573DTR
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 4.75V ~ 30V |
| topologia | Buck |
| synchroniczny prostownik | No |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Seria | - |
| Interfejsy szeregowe | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | Transistor Driver |
| Fazy wyjściowe | 1 |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Konfiguracja wyjściowa | Positive |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Funkcjonować | Step-Down |
| Częstotliwość - Przełączanie | 100kHz |
| Cykl pracy (maks.) | 92% |
| Funkcje sterowania | Current Limit, Ramp |
| Synchronizacja zegara | No |
| Podstawowy numer produktu | UC2573 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments UC2573DTR.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | UC2573DTRG4 | UC2572DTR | UC2572DTRG4 | UC2573DG4 |
| Producent | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| synchroniczny prostownik | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Częstotliwość - Przełączanie | - | - | - | - |
| Fazy wyjściowe | - | - | - | - |
| Liczba wyjść | - | - | - | - |
| Synchronizacja zegara | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funkcje sterowania | - | - | - | - |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Cykl pracy (maks.) | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Konfiguracja wyjściowa | - | - | - | - |
| topologia | - | - | - | - |
| Interfejsy szeregowe | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Pobierz arkusze danych UC2573DTR PDF i dokumentację Texas Instruments dla UC2573DTR - Texas Instruments.
UC256L3U-UAtmel (Microchip Technology)
UC2573DTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC REG CTRLR BUCK 8SOIC
UC2577T-ADJG3Texas Instruments
UC2577D-ADJTexas Instruments
UC256L4UAtmel (Microchip Technology)
UC2572DTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC
UC2577T-ADJUnitrodeSWITCHING REGULATOR, CURRENT-MOD
UC2576HVT-15UCTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.