- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $40.874 | $40.87 |
TMSC6727BZDH350TAN Specyfikacje techniczne
Luminary Micro / Texas Instruments - TMSC6727BZDH350TAN Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Luminary Micro / Texas Instruments - TMSC6727BZDH350TAN
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.40V |
| Rodzaj | Floating Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 256-BGA (17x17) |
| Seria | TMS320C672x |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 256-BGA |
| temperatura robocza | 0°C ~ 90°C (TC) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| On-Chip RAM | 288kB |
| Pamięć nieulotna | ROM (384 kB) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 9 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Berło | EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI |
| Częstotliwość zegara | 350MHz |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Luminary Micro / Texas Instruments TMSC6727BZDH350TAN.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TMSC6727BZDH300TAN | TMSDC6727BZDHA250 | TMSDC6727BGDHA250 | TMSDM642AZDK5TAN |
| Producent | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Berło | - | - | - | - |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
TMSC33AA071PZQTexas Instruments
TMSDC6727BGDH250ATexas Instruments
TMSC6727BZDH300TANLuminary Micro / Texas InstrumentsIC DGTL SIGNAL PROCESSOR 256BGA
TMSDC6727BGDHATexas Instruments
TMSC339A084PZQTexas Instruments
TMSDDVI602AZDK600Texas Instruments
TMSC33AA062PZQTexas Instruments
TMSC346BA004PZ-TRTexas Instruments
TMSC33AA056PZQTexas Instruments
TMSC346BA020PZ-TNA
TMSCO1Schneider ElectricSMARTMODULECANOPEN-1SUBD9
TMSC346BA009PZ-TNATwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.