- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Opakowanie PCN
New Tray 14/Sep/2020.pdfArkusz danych HTML
TMSDC6727B/26B/22B/20.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $19.98 | $19.98 |
| 200+ | $7.73 | $1,546.00 |
| 500+ | $7.46 | $3,730.00 |
| 1000+ | $7.33 | $7,330.00 |
TMS320C6727BZDH300 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - TMS320C6727BZDH300 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - TMS320C6727BZDH300
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
| Napięcie - Rdzeń | 1.20V |
| Rodzaj | Floating Point |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 256-BGA (17x17) |
| Seria | TMS320C672x |
| Package / Case | 256-BGA |
| Pakiet | Tray |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | 0°C ~ 90°C (TC) |
| On-Chip RAM | 288kB |
| Pamięć nieulotna | ROM (384kB) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Berło | EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI |
| Częstotliwość zegara | 300MHz |
| Podstawowy numer produktu | TMS320 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments TMS320C6727BZDH300.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TMS320C6727ZDH300 | TMS320C6727BGDH350 | TMS320C6727BZDH250 | TMS320C6727GDH300 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Częstotliwość zegara | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Berło | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - I / O | - | - | - | - |
| Napięcie - Rdzeń | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pamięć nieulotna | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych TMS320C6727BZDH300 PDF i dokumentację Texas Instruments dla TMS320C6727BZDH300 - Texas Instruments.
TMS320C6727BZDHTexas Instruments
TMS320C6727GDHTexas Instruments
TMS320C6727BGDH300Texas Instruments
TMS320C6727BZDH350Texas InstrumentsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.