- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Projekt/specyfikacja PCN
New Material Update 03/Nov/2014.pdf TAS5414C/TAS5424C Datasheet Update 23/Sep/2014.pdfMontaż/pochodzenie PCN
Polyimide Add 14/Dec/2020.pdfArkusz danych HTML
TAS54x4C-Q1.pdfTAS5424CTDKERQ1 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - TAS5424CTDKERQ1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - TAS5424CTDKERQ1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Dostawa | 6V ~ 24V |
| Rodzaj | Class D |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 44-HSSOP |
| Seria | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 44-BSSOP (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Typ wyjścia | 4-Channel (Quad) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia | - |
| cechy | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Podstawowy numer produktu | TAS5424 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments TAS5424CTDKERQ1.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TAS5424BTDKERQ1 | TAS5424BTDKDRQ1 | TAS5424ATDKDRQ1 | TAS5424TDKDRQ1G4 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Typ wyjścia | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| cechy | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Maksymalna moc wyjściowa x Kanały @ obciążenia | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Pobierz arkusze danych TAS5424CTDKERQ1 PDF i dokumentację Texas Instruments dla TAS5424CTDKERQ1 - Texas Instruments.
TAS5424BTDKDRQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 150W 44HSSOP
TAS5424BTDKERQ1Texas InstrumentsTAS5424B-Q1 - TAS5414B-Q1, TAS54
TAS5424TDKDRQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424TDKDQ1G4Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424ATDKDQ1G4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC AMP AUDIO 116W QUAD D 44SSOP
TAS5441QPWPRQ1Texas Instruments
TAS5424ATDKDRMQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424TDKDRQ1G4Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5431QPWPRQ1Texas InstrumentsIC AMPLIFIER
TAS5424ATDKDRQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424TDKDQ1Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOP
TAS5424ATPHDRMQ1Texas Instruments
TAS5424ATDKDRQ1G4Texas InstrumentsIC AMP CLASS D QUAD 116W 44HSSOPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.