- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.564 | $0.56 |
SN74CBTLV3383PWG4 Specyfikacje techniczne
Luminary Micro / Texas Instruments - SN74CBTLV3383PWG4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Luminary Micro / Texas Instruments - SN74CBTLV3383PWG4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Źródło napięcia zasilania | Single Supply |
| Napięcie - Dostawa | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Rodzaj | Bus FET Exchange Switch |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 24-TSSOP |
| Seria | 74CBTLV |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 8 Weeks |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| niezależne obwody | 1 |
| szczegółowy opis | Bus FET Exchange Switch 5 x 2:2 24-TSSOP |
| High Output, Niska - Bieżąca | - |
| Obwód | 5 x 2:2 |
| Podstawowy numer części | 74CBTLV3383 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Luminary Micro / Texas Instruments SN74CBTLV3383PWG4.
| Atrybut produktu | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SN74CBTLV3383PWE4 | SN74CBTLV3383PW | SN74CBTLV3383PWR | SN74CBTLV3383DWE4 |
| Producent | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Opakowania | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | - | - | - | - |
| Podstawowy numer części | - | - | - | - |
| niezależne obwody | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Status bezołowiowy / status RoHS | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| szczegółowy opis | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| High Output, Niska - Bieżąca | - | - | - | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | - | - | - | - |
| Obwód | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Źródło napięcia zasilania | - | - | - | - |
SN74CBTLV3384DWRTexas Instruments
SN74CBTLV3383DWTexas Instruments
SN74CBTLV3383DWRTexas Instruments
SN74CBTLV3383DBQRTexas Instruments
SN74CBTLV3383PWE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC SWITCH BUS-EXCH FET 24-TSSOPTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.