- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Montaż/pochodzenie PCN
LM748xxQDRRRQ1 13/Jul/2022.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.055 | $1.06 |
| 10+ | $1.031 | $10.31 |
| 30+ | $1.015 | $30.45 |
| 100+ | $0.999 | $99.90 |
LM74800QDRRRQ1 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - LM74800QDRRRQ1 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - LM74800QDRRRQ1
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Dostawa | 3V ~ 65V |
| Rodzaj | N+1 ORing Controller |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 12-WSON (3x3) |
| Seria | Automotive, AEC-Q100 |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, Wettable Flank |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | No |
| Rodzaj FET | N-Channel |
| Opóźnienie - ON | 2.6 µs |
| Opóźnienie - OFF | 500 ns |
| Obecny - Dostawa | 413 µA |
| Obecny - Wyjście (Max) | 2.6A |
| Podstawowy numer produktu | LM74800 |
| Aplikacje | Automotive, Redundant Power Supplies |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Nie dotyczy |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments LM74800QDRRRQ1.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | LM74810QDRRRQ1 | LM74801QDRRRQ1 | LM74800MDRRR | LM74810MDRRR |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Opóźnienie - OFF | - | - | - | - |
| Rodzaj FET | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rodzaj | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Obecny - Wyjście (Max) | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ratio - Wejście: Wyjście | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aplikacje | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | - | - | - | - |
| Opóźnienie - ON | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Pobierz arkusze danych LM74800QDRRRQ1 PDF i dokumentację Texas Instruments dla LM74800QDRRRQ1 - Texas Instruments.
LM74801MDRRRTexas Instruments3-V TO 65-V BACK-TO-BACK NFET ID
LM748CN/UA748CPTexas Instruments
LM74810MDRRRTexas Instruments3-V TO 65-V BACK-TO-BACK NFET ID
LM74800MDRRRTexas Instruments3-V TO 65-V BACK-TO-BACK NFET ID
LM747J/883QNS
LM747J LM747CJNS
LM747NNS
LM748CJNULLIGBT Module
LM748CHNS
LM747J/883QSNS
LM747J/883NS
LM747J/883CNSTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.