- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Arkusz danych HTML
CABT16245AMDLREP.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $2.498 | $2.50 |
CABT16245AMDLREP Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - CABT16245AMDLREP Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - CABT16245AMDLREP
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 5.5V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-SSOP |
| Seria | 74ABT |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Typ wyjścia | 3-State |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Ilość elementów | 2 |
| Ilość bitów na element | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Typ wejścia | - |
| High Output, Niska - Bieżąca | 24mA, 48mA |
| Podstawowy numer produktu | CABT16245 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments CABT16245AMDLREP.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | CABT16245AMDLREP | CABT541BIPWRG4Q1 | CABLEPTC04-A3 | CABLE |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Melexis Technologies NV | Red Lion Controls |
| Typ wejścia | - | - | - | - |
| Ilość elementów | 2 | 1 | - | - |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | Surface Mount | - | - |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 5.5V | 4.5V ~ 5.5V | - | - |
| High Output, Niska - Bieżąca | 24mA, 48mA | 32mA, 64mA | - | - |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C (TA) | -40°C ~ 80°C (TA) | - | - |
| Typ wyjścia | 3-State | 3-State | - | - |
| Ilość bitów na element | 8 | 8 | - | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Bulk | Bulk |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-SSOP | 20-TSSOP | - | - |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting | Buffer, Non-Inverting | - | - |
| Podstawowy numer produktu | CABT16245 | CABT541 | PTC04 | - |
| Seria | 74ABT | Automotive, AEC-Q100, 74ABT | - | * |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) | - | - |
Pobierz arkusze danych CABT16245AMDLREP PDF i dokumentację Texas Instruments dla CABT16245AMDLREP - Texas Instruments.
CABPB0730ATDK Corporation
CABLE-USB-ABAnalog Devices Inc.USB 2.0 A TO B CABLE, LENGTH 1M
CABLE-1MRiedonCABLE HARNESS FOR SSA2 SHUNTS, 1
CABLERed Lion ControlsSET-UP FOR SPECIAL CABLES
CABT541BIPWRG4Q1Texas InstrumentsIC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP
CABLE-SMBUS-5PINAnalog Devices Inc.CABLE SMBUS 5PIN
CABLE 10 PIN F-F L150MMESPROS Photonics AGCABLE 10 PIN; F-F;L=150 MM
CABPB0715ATDK Corporation
CABT16373AMDLREPTexas Instruments
CABGA196AMKORTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.