- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
Logic Guide.pdfChcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $1.059 | $1.06 |
| 10+ | $0.932 | $9.32 |
| 30+ | $0.843 | $25.29 |
| 100+ | $0.76 | $76.00 |
| 500+ | $0.723 | $361.50 |
| 1000+ | $0.707 | $707.00 |
74LVC1G123DCURG4 Specyfikacje techniczne
Texas Instruments - 74LVC1G123DCURG4 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do Texas Instruments - 74LVC1G123DCURG4
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Texas Instruments |
| Napięcie - Dostawa | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-VSSOP |
| Seria | 74LVC |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | Yes |
| Opóźnienie propagacji | 18.5 ns |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Logic Type | Monostable |
| niezależne obwody | 1 |
| High Output, Niska - Bieżąca | 32mA, 32mA |
| Podstawowy numer produktu | 74LVC1G123 |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak Texas Instruments 74LVC1G123DCURG4.
| Atrybut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 74LVC1G123DCTRG4 | 74LVC1G123DCURE4 | 74LVC1G123DCTTG4 | 74LVC1G123DCTTE4 |
| Producent | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| niezależne obwody | - | - | - | - |
| Opóźnienie propagacji | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Podstawowy numer produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| High Output, Niska - Bieżąca | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Logic Type | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Pobierz arkusze danych 74LVC1G123DCURG4 PDF i dokumentację Texas Instruments dla 74LVC1G123DCURG4 - Texas Instruments.
74LVC1G123DCTRE4Texas Instruments
74LVC1G123DC-Q100Nexperia
74LVC1G123DP,125Nexperia
74LVC1G123DPNexperia
74LVC1G123DCUTG4Texas InstrumentsTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.